Sedat AKDAĞ

Sedat AKDAĞ

Akdağ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız, yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız kurumumuzun en önemli hazinesidir. Başarımızı dürüstlük, inanç ve ekip ruhuyla çok çalışmaya borçluyuz. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar, başarı hikâyesinde aslında sadece bir başlangıç. Bundan sonrasında da kat edecek yolumuz ve gerçeğe dönüştüreceğimiz hayallerimiz var. Çok genç yaşlarda atıldığımız iş hayatında, el aldığımız büyüklerimizin bize kazandırdığı dürüstlük, çalışkanlık ve girişimcilik ruhu; günümüzde hizmette en üst düzey kalite anlayışı ve uluslararası çapta işbirlikleriyle taçlanarak derinleşmeyi sürdürüyor.

Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hakim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir. Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da, içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür.

Bir dünya markası olmayı; önce inanarak, ancak inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak gerçekleştireceğiz.